18 Lorient3836
19 Nancy3835
20 Bastia3834

Paris Saint Germain FC ve čtvrtfinále Ligy mistrů!

I bez vyloučeného Ibrahimoviće předvedli fotbalisté PSG v osmifinále LM na Stamford Bridge proti Chelsea neuvěřitelně bojovný výkon a po prodloužení 2:2 postupují do dalších bojů.

thiagoJednoduše ohromující! PSG si zarezervovali místo ve čtvrfinále LM už potřetí v řadě. Konec dokonalého scénáře završil Thiago Silva se svými spoluhráči ač to všechno začalo tak špatně...Ve 31. minutě dostala největši hvězda Ibrahimović velmi přísnou červenou kartu po souboji s Oscarem a fotbalisté PSG v tu chvíli neměli co ztratit. Zhruba čtrvhodinku po výměně stran se dostal  Edinson Cavani zcela sám do zakončení, kdy obešel domacího brankáře, ale jeho střela z bezprostřední blízkosti trefila pouze levou tyč. V 81. minutě se trefil po rohovém kopu Gary Cahill a pro Chelsea vypadalo vše růžově. Avšak 4. minutky do konce řádné hrací doby se po rohovém kopu dostal k hlavičče brazilský bek David Luiz a nádhernou trefou srovnal stav na 1:1. Krátce po začátku prodloužení nešikovně zahrál rukou v pokutovém území Thiago Silva a holandský sudí nařídil penaltu, kterou chladnokrevně proměnil Eden Hazard. Ve 114. minutě však Thiago svou chybu odčinil a famózním gólem hlavou vyřadil Mourinhův tým z Ligy mistrů. PSG předvedli výkon, na který dlouho nezapomenou jak fanoušci, tak samotní hráči. Legendární večer!