Za odchod útočníka Cavaniho by PSG požadovalo přes 60 milionů liber, tvrdí Laurens

Manchester United, Chelsea i Arsenal by museli vysolit slušnou částku, aby do svých řad získali současného hráče PSG Edinsona Cavaniho, tvrdí francouzský fotbalový expert Julien Laurens.

Cavani je prý velmi nespokojen se svou pozicí ve svém současném klubu Paris Saint-Germain, kde hraje druhé housle ve stínu hvězdného Zlatana Ibrahimovice. Vidina odchodu z francouzské ligy ho prý nadchla.

Minulé léto přešel Cavani za 55 milionů liber do PSG z italského fotbalového klubu Napoli a pomohl Laurentu Blancovi vyhrát druhou sezónu Ligue 1.

I přes úspěch týmu se však sedmadvacetiletému Cavanimu stále nedostává dostatek pozornosti. Jeho prezentace na světovém šampionátu navíc poukázala na to, že není zrovna ve formě.

Není tedy příliš divu, že se nedávno objevily zvěsti o tom, že by hráč rád přesídlil do Anglie a zahrál si v Premier League.

Laurens připouští, že již proběhla jistá jednání s Manchesterem United a Chelsea. Přiznává nicméně, že by jakýkoliv klub, který by měl o tohoto frontmana mimo formu zájem, musel zaplatit příslušnou částku.

"Cavani není v PSG šťastný. Chce hrát na pozici, kterou osobně upřednostňuje. Je ale dost jasné, že pro PSG bude jakožto centrální útočník první volbou vždy Zlatan Ibrahimovic. Cavani nicméně nechce být pořád zasekaný někde na křídle, a tak jeho bratr, který je zároveň jeho agentem, už klepal na dveře Premier League. S Chelsea a s Manchesterem United mluvil už někdy v lednu. Kdyby ho ale PSG chtěla prodat, určitě by tak neudělala za méně než za 62 milionů liber, tedy za 70 milionů eur. Pokud by byl nějaký klub ochotný takovou částku zaplatit, pak jsme samozřejmě připraveni vyjednávat. Obávám se ale, že tato suma vyřazuje spoustu týmů ze hry."

ZDROJ: talksport.com

99 golů Ibrahimovice!
Blanc se obává pomalého startu letošní sezóny
Atleticu Madrid se zalíbil Javier Pastore!
Blanc: Ubrali jsme na tempu!
Marquinhos zřejmě zamíří do Barcelony