18 Lorient3836
19 Nancy3835
20 Bastia3834

Pastore: Výsledky se brzy dostaví!

Francouzští šampioni sice při svém prvním ligovém zápase této sezóny promarnili v Rémách množství příležitostí, Optimistický Pastore však trvá na tom, že hra jeho týmu vykazovala spoustu pozitiv, že všichni hráči při trénincích tvrdě dřou a že jejich nasazení jistě brzy přinese kýžené plody.

Pastore zaznamenal v zápase s Rémami jisté povzbudivé momenty, ačkoliv výsledné skóre bylo celkem frustrující.

První gól za Pařížany vstřelil - jako ostatně většinou - Zlatan Ibrahimovič poté, co mu Pastore celkem chytrým způsobem před úspěšným kopem přihrál.

Krátce před koncem prvního poločasu se však domácí Rémy dostaly do vedení 2:1 a PSG mělo co dělat, aby v druhém poločase alespoň vyrovnalo.

Podle Pastoreho však není důvod k panice. "Tým hrál dobře," nechal se slyšet pro Le 10 Sport po zápase.

"Myslím, že jsme měli dost šancí a dost jsme stříleli. Moc jsme těch šancí sice neproměnili, ale budem ještě pokračovat v trénincích a zlepšovat se. Když budeme takhle pokračovat, tak se výsledky jistě dostaví. Naše příprava byla dobrá. Je to normální, že máte během prvního zápasu pár těžkostí."

Momentálně se klub těší na své první vítězství v ligovém zápase 16. srpna 2014, kdy hraje s klubem Bastia.

ZDROJ: goal.com