18 Lorient3836
19 Nancy3835
20 Bastia3834

Paříž porazila Neapol 2:1!

Po remíze v Rémách se Pařížané zase pohybují na vítězných frekvencích. Z přátelského utkání v Neapoli v pondělí večer odjeli s výsledkem 2:1.

Armáda neporazitelných Pařížanů se pomalu dostává znovu do formy. Přátelské vítězství nad Neapolí je toho důkazem. Škoda jen, že je PSG vybojovalo za cenu zranění kapitána Silvy, který se pak již po celou dobu na trávník nevrátil. Ve hře strávil pouhých čtrnáct minut, poté jej nahradil Marquinhos. Hráči však neklopili hlavy a bojovali dál tvrdě. Po návratu jsme mohli v akci prvně sledovat Matuidiho, Cabayeho, Maxvella a Lavezziho. Přátelák s italským klubem se stal i příležitostí pro debutanty Davida Luize a Sergeje Auriera.

Na první gól si tentokrát publikum počkalo. První poločas zápasu, kdy bývali francouzští šampioni v poslední době nejsilnější, neskóroval ani jeden tým. Pesimistický divák se tedy mohl v jednapadesáté minutě, v níž hráči italského klubu dali branku, obávat nejhoršího.

Naštěstí se však PSG nenechalo zahanbit a již o tři minuty později odpovědělo stejně zdařilým útokem, v jehož závěru skončil míč v prázdné neapolské síti. Ibrahimovič tak mohl oslavit již svůj osmý gól v posledních čtyřech zápasech.

V sedmdesáté sedmé minutě pak Pařížané potvrdili, že nadále již po zkušenosti v Rémách remízovat nehodlají. O rozhodující kop se zasloužil Argentinec Pastori.

Doufejme, že vítězné tažení předvede tým i během svého prvního oficiálního domácího zápasu tento víkend!