18 Lorient3836
19 Nancy3835
20 Bastia3834

PSG prostě neměli nohy!

Pouze čtyři dny po jejich ohromujicím výkonu proti Chelsea, neměli svěřence Laurenta Blanca potřebné zdroje k překonání Bordeux a prohráli 3:2.

psgUž v paté minutě sklidil zasloužený potlesk brankář hostů Salvatore Sirigu, kdy pohledným zákrokem zneškodnil střelu Diega Contenta. V 18. minutě už zamezit gólu nedokázal a domací se dostali do vedení 1:0. Těsně po poločasu vyrovnal skóre Zlatan Ibrahimović. Fanoušky domacích však znovu rozveselil hráč Bordeux a v 70. minutě hlavou poslal svůj tým do vedení. Změna skóre nastala znovu o patnáct minut později kdy výsledek srovnal z pokutového kopu znovu Ibrahimović. Fotbalisté PSG byli stále nebezpečnější, ale nakonec to bylo Bordeux, které se smálo jako poslední. Minutu do konce řádné hrací doby poslal domácí do konečného vedení Diego Rolan a domácí tak zvítězili 3:2.